*gencbeyinler.net Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası*

Bu Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası ("Politika"), gencbeyinler.net tarafından sunulan hizmetler kapsamında elde edilen kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, paylaşılması ve korunmasıyla ilgili usul ve esasları düzenlemektedir. gencbeyinler.net olarak, kullanıcılarımızın kişisel verilerini 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") ve ilgili mevzuata uygun olarak korumakta ve işlemekteyiz.

*1. Toplanan Kişisel Veriler ve Toplanma Yöntemi*

gencbeyinler.net, çeşitli online eğitimler, duyurular ve ilham verici içerikler sunan bir platformdur. Kullanıcılarımıza ait kişisel veriler; web sitemizi ziyaret etmeleri, online eğitimlere kayıt olmaları, bültenimiz…
[13:31, 29.02.2024] Burak TURGUT 🇹🇷: talep etme haklarına sahiptirler. Kullanıcılar, bu haklarını kullanmak için gencbeyinler.net ile iletişime geçebilirler.

*6. Kişisel Verilerin Saklama Süresi*

gencbeyinler.net, kişisel verileri, işlenme amacı için gerekli olan süre boyunca veya mevzuatta öngörülen azami süre kadar saklar. İlgili amacın ortadan kalkması veya saklama süresinin dolması halinde, kişisel veriler silinir, yok edilir veya anonim hale getirilir.

*7. Değişiklikler ve Güncellemeler*

gencbeyinler.net, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası'nda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Politikadaki değişiklikler web sitemiz üzerinden kullanıcılara duyurulacaktır.

*8. İletişim Bilgileri*

Kişisel verilerinizle ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için gencbeyinler.net ile iletişime geçebilirsiniz. E-posta: [gencbeyinlernet@gmail.com]

Bu politika, gencbeyinler.net'in kullanıcılarının kişisel verilerini koruma taahhüdünün bir göstergesidir. Kullanıcılarımızın haklarını ve gizliliğini önemsiyor, bu doğrultuda en yüksek standartlarda hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

gencbeyinler.net Ekibi