Çocuklar kendi karakterlerini oluştursunlar ve onlarla gerçek zamanlı sohbet ederek yaratıcılıklarını ortaya çıkarsınlar 

“Çocuklar için Yapay Zeka Araçları”
Çocuklar için ChatGPT, resim, çizim ve diğer eğlenceli araçların ve oyunların olduğu, yeni nesil Yapay Zeka destekli araçları listesinde ilk önerimiz “MiniStudioai”

? Çocuklar artık kendi karakterlerini yaratarak ve onlarla gerçek zamanlı sohbet ederek yaratıcılıklarını ortaya çıkarma gücüne sahipler. Güvenli ve eğlenceli bir ortamda birlikte oynayabilir, öğrenebilir ve keşfedebilirler.

? Kendi akıllı arkadaşlarıyla olasılıklar sonsuzdur! Çocuklar için sürükleyici ve etkileşimli bir deneyim sunan sınırsız aktivite sizi bekliyor.

İşte çocukların AI ile uygulamamızda güvenle yapabilecekleri beş harika şey:

?‍? Kendi karakterlerini çiz ve onlara hayat ver.
? Akıllı AI karakterleriyle güvenli ve çocuklara uygun bir tonda sohbet edin.
? Kendi hikayelerini, bilmecelerini, sınavlarını veya şakalarını oluştur.
? İstedikleri her şeyi sorun ve dünya hakkındaki bilgilerini genişletin.
? Sosyal-duygusal öğrenme için karakterlerini kişiselleştirilmiş hikaye anlatımı yolculuklarına çıkarın.

AI’da amacımız AI for Good’u kullanmaktır. Çocuklara, ebeveynlere ve öğretmenlere değer katmak için şekillendirilebilecek inanılmaz bir araç olduğuna inanıyoruz. İnşa ederken temel önceliklerimiz: – Gelişen AI korkuluklarımız aracılığıyla çocuklar için güvenlik ve mahremiyet sağlamak. – Pozitif inançları ve gerçek dünya bağlantılarını besleyen aktif ve yaratıcı ekran süresi deneyimlerini teşvik etmek. – Teknolojinin büyüsüyle zevk ve merak yaymak.

Uygulamaya Erişmek İçin: https://ministudio.ai/app

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın