SON 2 SENEDE ÜRETTİĞİMİZ 7 PROJE!

? Son 2 senede ürettiğimiz 7 Proje ile gençlerimizi geleceğe hazırlıyoruz.

? Yaşadığımız dünya kurulduğundan bu yana sürekli değişiyor. Bu değişimi durdurmak imkansız. Önceki sanayi devrimlerinde yavaşça gerçekleşen bu değişim içinde bulunduğumuz çağda çok daha hızlı gerçekleşiyor.

? Dünya bu hıza yetişebilmek için yeni tedbirler alıyor ve hazırlık yapıyor. İnsan fikirleri ile gerçekleşen bu değişimlerde hiçbir ülke diğerini asla beklemiyor ve herkes değişen koşullara uyum sağlamaya çalışıyor.

? Bizler Rize’de Rize Borsa İstanbul MTAL’de ve Bilim Sanat Merkezimizde bu değişimlere ayak uydurmak, bulunduğumuz şehrin teknolojide ve sanayide ilerlemesi için birçok proje ürettik ve üretmeye davam ediyoruz.

?️ Ürettiğimiz projelerin içeriğinde “Değişen Dünya”, “Yeni Meslekler”, ” Zamanı Yakalamak”, “Endüstri 4.0”, “Teknoloji”, “Bilgi”, “Yapay Zeka”, “Meta Dünya”, “Küresel İhtiyaçlar”, “Uzmanlık Alanları”, “Gelecek ve Kariyer”, “Sosyal Sorumluluk” gibi kavramlar yer alıyor.
? Rize Milli Eğitim Müdürlüğü-Rize Borsa İstanbul MTAL-Rize Fatma Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi bünyesinde Rize’ye kazandırdığımız son 2 senede ürettiğimiz 7 projemiz, ilk başka ülkemize, sonra Rize’mize ve gençlerimize yeni imkanlar sağlıyor. Bu projeler ile gençler teknoloji ve gelecek konusunda karamsar, panik, olumsuz düşünceler yerine kaçınılmaz bu değişimlere karşı öngörü yapabiliyor, değişen teknolojilere nasıl hazırlanacaklarını öğreniyor, mezun olmadan ve mezun olduktan sonra girişimcilik ve iş alanları konularında üretimi öğreniyor, teknoloji okuryazarlığın önemini kavrıyor ve yetkinliklerini geliştiriyorlar.
? Öğrencilerimiz ile ürettiğimiz bu ücretsiz projeler ile aynı zamanda öğretmenlerimize de destek olmaya devam ediyoruz. www.gencbeyinler.net sitesi üzerinden yaptığımız ücretsiz online eğitimler ve paylaşımlar ile Öğretmenlerimizin mesleki gelişimine destek olmak ile beraber bu projelerde bir takım ortamı oluşturup birlikte başarmanın ve birlikte üretmenin güzelliğini yaşamış oluyoruz.

?Projelerin detaylı açıklamaları ve link bağlantıları:

Bunu Paylaş

Bir yanıt yazın