Yaz Dönemi Online Eğitimlerimiz

Hibrit ve Online Öğrenme Teknolojilerinin Avantajları

Hibrit eğitim modeli ile uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim bir araya geliyor. İki modelin güçlü yönleri bir eğitim modelinde birleşiyor. Eğitim modelleri sürekli olarak değişimler gösteriyor ve hayatın akışına adapte oluyorlar. Bu eğitimimizde bu konuları ele alacağız.

Eğitimde Yapay Zeka/Siber Güvenlik

Yapay zeka, insanlar tarafından geliştirilen belli özelliklerin öğretildiği ve daha sonrasında bu öğretilerin kullanım alanlarına göre geliştirilerek insanlara sunulduğu bir teknoloji modelidir. Siber güvenlik son teknoloji gibi görünmese de en az diğer teknolojiler kadar hızlı ilerliyor.

Okullarımızı Sanal Tur ile Gezme Uygulamalı Online Eğitimi

Bu eğitimden sonra okullarımızı fotoğraflar, 2D görseler yerine Google Maps’ de dolanır gibi yapacağız. Tercih yapan öğrenciler okullara gitmeden, tek bir link ile istediği okulun her köşesini gezsin görsün.

3D Yazıcı Kullanım Eğitimi

Bu online eğitim, 3 boyutlu tasarım ve 3 boyutlu yazıcılar hakkında hiçbir bilgisi olmasa bile, bilgi edinmek ve tasarım yapmayı öğrenmek isteyen büyük küçük her yaş grubu için uygundur. Eğitim sonrasında elde edeceğiniz bilgiler ile kişisel ve mesleki gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

?
?‍? Değerli Öğretmen ve Öğrencilerimiz. Yaz döneminde yapacağımız eğitim listemizi paylaştık. ?Eğitimlerimiz online ve ücretsiz olacaktır. Eğitimlere katılmak için www.gencbeyinler.net web adresine üye olmanız yada @gencbeyinlernet sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterlidir.
☀️İyi Tatiller

Bunu Paylaş

Bir yanıt yazın