Gerçek Zamanlı Sınavlar ve Testler Yapmak İster Misiniz?

Uzaktan öğrenim için kolay çevrimiçi sınavlar ve testler Artı: Kağıt kabarcık sayfalarını mobil cihazınızla tarayın Google Classroom ile 1 dakikalık kurulum İlk sınavınızı 10 dakikadan kısa sürede 3 kolay adımda yapın. Quick Key’in mobil not verme uygulamasıyla okul liderleri ve öğretmenler, öğrencilerin ilerlemesini anında ve zaman içinde ölçebilir. Bu biçimlendirici bir değerlendirmedir… aşırı yüklü.

Öğretmenler için: Hızlı İşaretleme. Mobil Derecelendirme.

Quick Key’in mobil derecelendirme uygulaması, öğrenme hedeflerini zahmetsizce ölçmeyi ve işaretlemeyi çocuk oyuncağı haline getirir. 100 kağıt çıkış biletine, kısa sınavlara, biçimlendirici değerlendirmelere, kıyaslama veya ünite sınavlarına 5 dakikadan kısa sürede not vermek için bir mobil cihaz veya okul tarafından verilen tablet kullanın. Öğrencilere anında geri bildirim verin ve öğretimi bilgilendirmek için anında veriler alın.

Okul liderleri için: sık sık yapılan biçimlendirici değerlendirme verilerine benzeri görülmemiş erişim.

Artık pahalı donanım, ağ yükseltmeleri veya kapsamlı eğitim olmadan, her sınıfta, tüm öğretmenler tarafından veriye dayalı öğretimi etkinleştirebilirsiniz. Bir öğretmen tarafından icat edilen ve Kickstarter’daki öğretmenler tarafından desteklenen Quick Key, öğretmenlerinizin kullanmayı seveceği bir teknoloji aracıdır.

Quick Key’in mobil not verme uygulaması, gerçek zamanlı verileri kullanarak öğrencinin ilerlemesini zahmetsizce takip etmeyi sağlayan hızlı geri bildirim platformunun bir parçasıdır. Quick Key, okulların kağıttan dijitale ve %100 1’e 1 ortamlara geçişine hizmet etmek için tasarlandı.

Web Site Linki: https://validatedlearning.co/teachers/

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın