Quizizz | Online Ölçme Değerlendirme Web2.0 Aracı Ders Videosu

Dersimizde “Quizizz” online ölçme değerlendirme aracını tüm detayları ile inceledik. Online sınıf açtık, sınav oluşturduk, öğretmenlerimizi ekledik ve hep birlikte canlı sınav yaptık. Sınav sonuçlarını, bireysel ve soru bazında değerlendirdik. Detaylı analizler yaptık ve soru cevap ile dersimizi sonlandırdık. Sizlerde öğrencileriniz ile birlikte Quizizz ile online sınav oluşturabilir ve sınav sonuçlarınızı değerlendirebilir, paylaşabilirsiniz. Eğitimin faydalı geçtiğini umuyor tüm öğretmenlerimize iyi çalışmalar diliyorum.

Eğitim Düzenleyen: @gencbeyinlernet
Eğitimci:@_burakturgut

Eğitim Detayı:
Quizizz, sınav (quiz) oluşturmak ve eğlenceli şekilde geri dönüt almak için kullanılan bir quiz aracıdır. Günlük hayatta, işte veya eğitim içerisinde kullandığımız veya gerek duyduğumuz değerlendirme işlemini eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmek için oluşturulmuş bir web platformudur.
Katılımcıların gruplar halinde değerlendirmelere katılabilmelerine imkân sağlamaktadır. Quizizz ile isterseniz eleyici ciddi sınavlar yapın, isterseniz de kişilerin kendi başarılarına göre ilerledikleri eğlenceli testler oluşturun.

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın