Microsoft Teams Kullanımı

Microsoft Teams (Ücretsiz Eğitim) Tüm detayları ile

Eğitim Detayı: Microsoft Teams, sohbet ve iş parçacıklı görüşmeler, toplantılar ve video konferans, arama, Microsoft 365 uygulamalarının gücü ile içerik işbirliği ve işletmenizin güvendiği uygulamalar ve iş akışları oluşturma ve entegre etme yeteneği gibi bir ekibin ihtiyaç duyduğu her şeyi bir araya getiren ekip çalışması merkezinizdir.

Artık Microsoft Teams’i kişisel hayatınızı yönetmek için de kullanabilirsiniz; sohbet edin, planlar yapın, alışveriş listelerini, görevleri ve hatta konumunuzu paylaşın, etkinlikleri kulüp veya aile üyeleriyle koordine edin ve hızla karar verin. Teams, bağlantıda kalmanıza, organize olmanıza ve hayatınızı dengelemenize yardımcı olacak tek bir merkez sağlar.

Gün boyunca  düzenli kalmak için işinizle kişisel hesabınız arasında kolayca geçiş yapın . İster son teslim tarihine doğru koşuyor olun, ister çocuklarınıza ödevlerinde yardımcı olun, Teams daha fazlasını başarmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim “Teamlink” programı üzerinden yapılacaktır. Katılım sınırı 300 kişidir ve eğitim süresi ortalama 45 dk olacaktır. Eğitim sonunda soru cevap yapılacaktır ve eğitim uygulamalı olacaktır. Derse katılan kişilerin “Microsoft Teams” uygulamasını indirmesi ve hesap açması gerekmektedir.

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın