Uzaktan Eğitim Araçları ve Eğitim Videosu

Adobe Connect

Adobe Connect uzaktan eğitim, web konferansı, sunum e masaüstü paylaşımı için bir yazılım paketidir.

Adobe Connect uzaktan oturumlara katılmak ve işbirliği yapmak için birçok yol önerir. Adobe Connect masaüstü uygulamasını Windows, Mac OS ve Adobe Connect mobil ile Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz.

Team Link

TeamLink, video ve web konferansı için dünyanın en gelişmiş çözümlerinden biridir.TeamLink’i ilk kez kullanan kullanıcılar yeni bir kullanıcı olarak kaydolmayı veya toplantıya doğrudan anonim olarak katılmayı seçebilir. Yeni bir kullanıcı kaydettikten sonra, kullanıcı toplantıları başlatabilir ve yönetebilir.

Zoom

Zoom internet üzerinden ders vermek veya ders almak için kullanılabilecek bir araç. Bugüne kadar bu konuda geliştirilen araçlar içinde en iyilerinden biri.

ister bire bir (ders veren 1 kişi ve ders alan 1 kişi) ders verin veya alın, ister bire çok (ders veren 1 kişi alan 2 veya daha fazla). Zoom ile; siz dünyanın neresinde olursanız olun, ders vermek istediğiniz kişi nerede olursa olsun, eğer internetiniz varsa, bağlantınız da biraz iyiyse aynı ortamdaymış gibi ders anlatabilir, ders alabilirsiniz.

Skype

Skype, İnternet üzerinden iletişim ve telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan bir yazılımdır. VoIP teknolojisini kullanır. Yazılımının geliştiricileri tarafından kodlanmıştır. Özellikle Amerikalıların çok ucuza konuştuğu bu yazılımla dünyada milyonlarca insana internet veya telefonla konuşma imkânı sağlamaktadır. Skype’tan Telefona abonelikleri, dünyanın dört bir yanındaki telefon numaralarını doğrudan Skype’tan aramanızı sağlar. Ücretsiz aylık denemeyle size en uygun aboneliğin hangisi olduğunu öğrenin.

Google Hangouts

Google Hangouts, Google tarafından geliştirilen bir anında mesajlaşma ve görüntülü görüşme platformudur. 15 Mayıs 2013’te yayımlanan program üç mesajlaşma servisinin yerini almıştır. Ayrıca Google, Hangouts’un Google Voice servisinin geleceği olarak tasarlandığını bildirmiştir. Hangouts da hem yazarak mesajlaşabiliyor, hem de (aynı anda 10 kişiye kadar) video konferans yapabiliyorsunuz. 

Google Meet

Dünyanın her yerinden güvenle bağlantı kurun, ortak çalışın ve kutlama yapın. Google Meet kullanan herkes güvenli şekilde, yüksek kaliteye sahip görüntülü toplantılar oluşturabilir ve toplantılara katılabilir. Bu toplantılara 250 kişiye kadar kullanıcı katılabilir.

ezTalks

-Görüntülü / sesli / anlık sohbet, ekran paylaşımı, beyaz tahta vb.İle toplantıları kolaylaştırın. Kolay ve güçlü ezTalks Web Semineri ile kitlenize ulaşın ve onlarla etkileşime geçin. Basit kurulumun ve kusursuz ses ve video deneyiminin keyfini çıkarın.-Video konferansınızı içeri arama özelliğiyle genişletin ve net ses deneyiminin keyfini çıkarın. HD video ve kristal netliğinde ses, gerçek zamanlı olarak yüz yüze iş birliğini mümkün kılar.

GoTo Meeting

GoToMeeting, LogMeIn tarafından oluşturulan ve pazarlanan web’de barındırılan bir hizmettir. Kullanıcının diğer bilgisayar kullanıcıları, müşteriler, müşteriler veya meslektaşları ile İnternet üzerinden gerçek zamanlı olarak buluşmasını sağlayan çevrimiçi toplantı, masaüstü paylaşımı ve video konferans yazılımıdır. Mac, PC veya mobil cihazınız aracılığıyla bir konferans odasından, masanızdan veya uzak bir konumdan video, ses veya web toplantısına anında katılın, barındırın veya yönetin.

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın