Microsoft Excel ve E-Tablolar Eğitimi

Eğitimimizde “Microsoft Excel ve E-Tablolar” ı öğrendik,eğitime katılan öğretmenlerimiz ile birlikte online uygulama yaptık, paylaştık ve excel’i öğretmen gözünden tüm detaylarıyla hep birlikte inceledik.

Excel Nedir ?

Ders Ders Anlatımı

-Excel nasıl indirilir ?

Microsotf indirme merkezi kullanılarak indirilebilir, ücretli satın alınabilir yada birçok web sayfası üzerinden paket halinde yada tek program halinde indirebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak dosyaları indirip daha sonra etkinleştir butonu ile programınızı etkinleştirebilirsiniz.

32 Bit İndir

64 Bit İndir

Etkinleştirme İndir

View this post on Instagram

Microsoft Excel Kullanımı Excel Nedir ? – Güçlü Excel elektronik tablo uygulaması sayesinde dosyalarınızı kolayca ve hızla oluşturun, inceleyin, düzenleyin ve başkalarıyla paylaşın. Ayrıca e-posta iletilerine eklenmiş çalışma kitaplarını da görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Muhasebe, denetim, finans veya diğer alanlardaki çalışmalarınızı herkesle birlikte, her yerden güvenle yürütün. Excel sayesinde ofisiniz hep yanınızda olur ve en karmaşık formülleri en harika özelliklerden faydalanarak uygulayabilirsiniz. Sistem Gereksinimleri nedir ? işletim sistemi sürümü: Android, İos veya Windows olan tüm cihazlarda hem mobil uygulama halinde hemde web sayfası üzerinden indirilebilir. Ders Anlatımı -www.gencbeyinler.net adresinden “Microsoft Excel Eğitimi” içinde hem video hemde konu anlatımı mevcuttur. Dilediğiniz gibi öğrenebilir, exceli ücretsiz indirip, ders notlarını ve video anlatımını takip edip sizde uygulamaya başlayabilirsiniz. Excel nasıl indirilir ? Microsotf indirme merkezi kullanılarak indirilebilir, ücretli satın alınabilir yada birçok web sayfası üzerinden paket halinde yada tek program halinde indirebilirsiniz. www.gencbeyinler.net adresinden “Microsoft Excel Eğitimi” içinde indirme linki mevcuttur. İçerik: @_burakturgut #excel #microsoft #dijital #webaraçları #bilişim #kodlama #eğitim #video #öğretmen #öğrenci #okul #teknoloji #technology #microsoft #design #öğretim #education #book #kitap #tasarım #bilişimteknolojileri #gencbeyinlernet #online #instagram

A post shared by Genç Beyinler ® net ?? (@gencbeyinlernet) on

Bunu Paylaş

Burak TURGUT

"Bilim, teknoloji, merak, belgesel, doğa ...

Şunlarda hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın