Web 2.0 Araçları Eğitimi | Renderforest (Logo, İntro, Animasyon, Web Sitesi) (53 dk)

-Renderforest Video, YouTube için intro videoları, açıklayıcı animasyonlar, hareketli tipografiler, ürün ve hizmetler için tanıtıcı videolar, müzik görselleştiriciler, düğün ya da seyahat için slayt gösterileri, mobil uygulama tanıtımları, etkinlik davetleri, kurumsal sunumlar, infografikler ve daha pek çok farklı alanda size yardımcı olacak bulut tabanlı bir video hazırlama aracıdır.

-Renderforest online logo düzenleyici, dakikalar içinde logonuzu oluşturmanıza ve markalaşma konusunda yol haritanızı belirlemenize yardımcı olur. Markanızın en önemli unsuru olacak olan logonuzu belirlerken, topladığımız bilgileri değerlendirerek yapay zeka teknolojisinden destek alan algoritmalarla sizler için en iyi ve benzersiz logoları tasarlıyoruz. Hizmetimizi ücretsiz deneyebilirsiniz.

-Pek çoğumuz, yaptığımız işi pazarlarken profesyonel bir websitesine ihtiyaç duyarız. Sunduğumuz basit online araçlar sayesinde, bir saat gibi kısa bir süre içinde profesyonel bir websitesine kavuşmanıza yardım ediyoruz. Logonuz ve tanıtıcı videonuz hazır olduğunda, Renderforest Sites yardımıyla websitenizi oluşturabilir ve almış olduğunuz alan adında sitenizi yayına sokabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CASoasCDfba/
İnstafram Sayfamız
Bunu Paylaş

Bir cevap yazın