padlet

Web 2.0 Araçları Eğitimi | PADLET Ders Videosu (44 dk)

PADLET

Padlet nedir?
-Padlet ekranınız için kağıt gibidir. Boş bir sayfa ile başlayın ve sonra istediğinizi koyun. Video yükleyin, röportaj kaydedin, selfie çekin, kendi metin gönderilerinizi yazın veya bazı belgeleri yükleyin ve padlet’inizin canlanmasını izleyin. Diğerleri ekledikten sonra, sayfa gerçek zamanlı olarak güncellenir.

-Dünyanın her yerindeki öğretmenler, öğrenciler, profesyoneller ve her yaştan birey tarafından kullanılan Padlet uygulaması, nerede olursanız olun, oluşturmanın ve işbirliği yapmanın en kolay yoludur. Padlet, Spotify Çalma Listelerinden Excel Elektronik Tablolarına kadar hayal edebileceğiniz tüm dosya türlerini destekler. Bir bağlantı yükleyin ve ayrıntılı bir önizlemenin görüntülendiğini izleyin. İster görüntü ızgarası ister kronolojik bir kaydırma tercih edin, içeriği istediğiniz formatta düzenleyin.

-Padlet uygulaması herhangi bir ortamda işbirliği yapmayı kolaylaştırır. Daha küçük cihazlar için tasarlanmış görünümler ve kullanımı kolay düzenleyici düğmelerle, hızlı bir çift dokunuşla padlet’inizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Film rulonuzdan fotoğraf ekleyin veya bir video çekin ve anında yükleyin. Paylaşılan bir listeye erişmek için QR okuyucumuzu kullanın. Facebook, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi sosyal platformlarda paylaşın.

-Padlet’i okul veya iş için kullanıyorsanız, Sırt Çantası ve Evrak Çantası planlarımızı dikkate almak isteyebilirsiniz. Https://padlet.com/premium adresini ziyaret edin.

-İstediğiniz veya hayal ettiğiniz görseller, videolar, yazılar ekleyebildiğiniz digital bir panodur. İstediğiniz gibi özelleştirebilir, plan ve programınızı pano’ya dökebilirsiniz. Tutmak istediğiniz notlar, videolar, görseller ve birçok sanal materyallerinizi padlette panolaştırabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Bir cevap yazın