e-kitap

Web 2.0 Araçları | Storyjumper & Wattpad & Flipsnack & My Story Book(1S 10DK)

E- Kitap nedir nasıl oluşturulur?
-Elektronik kitap, E-kitap veya e-Kitap, bilgisayarların veya diğer elektronik cihazların düz panel ekranında okunabilen metin, görüntü veya her ikisinden oluşan dijital biçimde sunulan bir kitap yayınıdır.

Storyjumper: Kendi ciltli ve karton kapaklı kitaplarınızı oluşturmanın, anlatmanın ve yayınlamanın en kolay yolu. Dünya çapındaki topluluğumuzdan kitaplar okuyun ve dinleyin. Sınıflarınızı oluşturun sınıfınıza dahil olan kişilerin kitaplarını kontrol edin.

Wattpad: Wattpad yapabilenlerin makaleler, hikâyeler ve şiirler paylaşabileceği ücretsiz bir okuyucu-yazar topluluğudur. Yazarların keşfedilmemiş ve yayımlanmış çalışmalarını içermektedir. Kullanıcılar hikâyeye yorum yaparak ve oy vererek katkıda bulunma hakkına sahiplerdir

Flipsnack: Ücretsiz çevrimiçi çarpıcı HTML5 flipbook’lar oluşturun. Flipsnack , etkileşimli broşürler, dergiler ve kataloglar oluşturmanın en kolay yoludur

My Story Book: Renkli ve göze hoş gelen tasarımları ile çocuklar ve yetişkinler için basit bir e-kitap oluşturma aracı. Krakter ve sahneleriyle renkli ve heyecan dolu hikayeler yazabilirsiniz.

Bunu Paylaş

Bir yanıt yazın