Autocad Eğitim Videosu (34dk)

-AutoCAD, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Autodesk şirketinin 1980’lerin başından beri geliştirdiği bir bilgisayar destekli tasarım yazılımı. Teknik resim çizmek için kullanılan diğer programlar gibi vektör tabanlıdır

Autocad & Archicad Dersi Öncesi İndirmemiz gereken yazılım

https://www.autodesk.com.tr/products/autocad/free-trial?plc=ACDIST&term=1-YEAR&support=ADVANCED&quantity=1

-AutoCAD®, mimarlar, mühendisler ve inşaat uzmanlarının hassas 2B ve 3B çizimler oluşturmak için güvendiği bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımıdır.Katı nesneler, yüzeyler ve örgü objeler ile 2B geometri ve 3B modellerin taslağını yapın, yorumların ve tasarlayın

-Çizimleri karşılaştırma, blok ekleme, çizelge oluşturma ve daha fazlası gibi işlemleri otomatik hale getirin

-Uygulama eklentileri ve API’ler ile özelleştirin

-AutoCAD artık mimari, makine mühendisliği, elektrik tasarımı ve daha fazlası için sektöre özgü özellikler ve akıllı nesneler içeriyor.

  • Kat planlarını, kesitlerini ve yüksekliklerini otomatikleştirin
  • Parça kütüphaneleri sayesinde boru, kanal ve devreleri hızlıca çizin
  • Ek açıklamaları, katmanları, programları, listeleri ve tabloları otomatik oluşturun
  • Sektör standartlarını düzgün uygulamak için kurallara dayalı bir iş akışı kullanın

-AutoCAD’e neredeyse tüm cihazlardan erişerek sorunsuz iş akışlarından yararlanın. AutoCAD mobil uygulamasını veya AutoCAD web uygulamasını (İngilizce) kullanarak hareket halindeyken çizimleri görüntüleyin, düzenleyin, yorumlayın ve oluşturun.

-AutoCAD ile sahne tasarımı hayat buluyor

-AutoCAD yazılımına abone olduğunuzda, AutoCAD for Windows ve AutoCAD for Mac ile sektöre özel AutoCAD Architecture, AutoCAD Electrical, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Mechanical, AutoCAD MEP, AutoCAD Plant 3D ve AutoCAD Raster Design (yalnızca Windows) araç setlerini ve AutoCAD web ve mobil uygulamalarını edinirsiniz.

İnstagram Sayfamız
Bunu Paylaş

Bir yanıt yazın