Adobe Illustrator FULL EĞİTİMİ (50 dk)

Eğitim Videosu

-Adobe Illustrator, Adobe firmasının geliştirdiği vektörel çizim yazılımıdır. Dosya biçimleri: AI, SVG, EPS ve PDF Gelişmiş vektörel çizge çizim özellikleri ile öne çıkan bir yazılım olan Illustrator, QuarkXPress’in de olduğu gibi endüstri standardıdır

-Sektör standardındaki vektörel grafik yazılımı; milyonlarca tasarımcı ve sanatçı tarafından muhteşem web ve mobil grafiklerden logolara, simgelerden kitap illüstrasyonlarına, ürün ambalajlarından reklam panolarına kadar her şeyi oluşturmak için kullanılıyo

-Basit şekilleri ve renkleri modern logolara, simgelere ve grafiklere dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm çizim araçlarına sahip olun. Illustrator vektör tabanlı bir tasarım yazılımdır, bu sayede boyutları mobil ekranlara göre küçültülüp reklam panolarına göre büyütülebilir ve yine de her zaman canlı ve mükemmel görünür.

-Bu mükemmel yazım araçlarıyla bir şirketin adını logoya ekleyin, el ilanları oluşturun veya bir web sitesinin tasarım taslağını hazırlayın. Efektler ekleyerek, stilleri yöneterek ve birbirinden farklı karakterleri düzenleyerek mesajlarınızı mükemmel şekilde ifade eden tipografik tasarımlar oluşturun.

-Serbest çizimler yapın veya kopyasını çıkarıp yeniden renklendirerek grafikleri birer sanat eserine dönüştürün. İllüstrasyonlarınızı basılı belgeler, sunumlar, web siteleri, blog’lar ve sosyal medya gibi dilediğiniz ortamda kullanın.

-Illustrator, efektleri her zamankinden daha hızlı başlatıyor, kaydediyor ve işliyor. Vektörel grafiklerinizi yeniden kullanın ve sınırsız sayıda fonta anında erişin. Photoshop, InDesign, XD ve Premiere Pro gibi diğer Creative Cloud uygulamalarıyla sorunsuz şekilde çalışın. Grafikleriniz, stilleriniz ve metinleriniz bulutta saklanır; böylece her zaman güncel kalır ve elinizin altındadır.

PROGRAM İNDİRME LİNKİ

https://www.instagram.com/p/B_4sHZSDnDo/
İnstagram Sayfamız
Bunu Paylaş

Bir yanıt yazın