quiver

Web 2.0 Araçları Eğitimi | Quiver

Quiver Ders Videosu

-Quiver bir 3D Coloring App Uygulamasıdır

-QuiverVision, dünyanın en tanınmış markalarından bazıları için her yaş için yüksek kaliteli ilgi çekici deneyimler sunan, en son renk teknolojisine odaklanan, dünyanın önde gelen Artırılmış Gerçeklik uzmanlarıdır.

-3D Coloring App arttırılmış gerçeklik boyama deneyimi sağlayan bir uygulamadır.

-Artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan web 2.0 aracımız Quiver ile özellikler küçük yaş öğrencilerin 3. Boyut kavramını geliştirmek için kullanılabilir. 

-Quiver kullanmak için üye olmanıza gerek yoktur. Quiver sisteminin web sitesindeki ücretsiz etkileşimli materyalimizi indirip telefon veya tabletimize yükleyeceğimiz uygulamayla materyalimizi gözlemlememiz yeterlidir

-Başlamak daha kolay olamazdı. Web sitemizden veya uygulamanızdan herhangi bir boyama sayfasını yazdırmanız yeterlidir.

Nasıl Kullanılır ?

Üzerinde free yazanlardan beğendiğimiz kategorinin resmine tıklıyoruz ve açılan sayfada istediğimiz bir resmin altında bulunan download page ( sayfayı indir ) butonu sayesinde boyama sayfasını indirip yazıcıdan çıktı alıyoruz. Bu sayfalarda öğrenciler için farklı farklı kategorilerden sayfalar çıkartıp boyama etkinliğine başlaya biliriz. Öğrencilerin yada çocuğumuzun boyaması bittikten sonra sıra uygulamayı indirip boyadığımız kağıtları 3 boyutlu animasyonlarını görmeye geliyor.

Bunun için telefon yada talebimizin mağazasına ( android telefon ve tabletler için play Store  iphone telefon ve tabletler için ise apple store ) giriş yapıp. Quiver 3d coloring app uygulamasını bulup yükleme işlemini tamamlamanız gerekmekte. Yüklenen uygulamayı çalıştırıyoruz. Daha sonra kelebek şeklindeki quiver logosuna tıklıyoruz ve  yaptığımız kağıtları telefonumuzun kamerası ile taratıp ekranından boyadığımız resimlerin 3 boyutlu animasyonlarını izleyebiliyoruz.

Boyamaya başlamadan önce kağıtları bir kez telefon yada tabletinize taratıp indirmek istediği animasyon eklentisine izin verip yüklememiz gerekiyor.

Mobil Uygulamalar
İnstagram Sayfamız
Bunu Paylaş

Bir cevap yazın