Web 2.0 Araçları Eğitimi | Socrative

Web Araçları Eğitimi – Socrative

Nedir socrative ?

-Eğlenceli, etkili nişan ve anında değerlendirmeler için sınıf uygulaması

-Anında geri bildirim, öğrenme sürecinin hayati bir parçasıdır. Socrative size sadece sınıf veya ofis için bunu sağlar.

– Öğreniciler için eğlenceli ve etkileşimli etkileşimler sunarken eğitimciler için zaman kazandıran öğrenmeyi izlemenin ve değerlendirmenin etkili bir yolu.

-Hazırlanan etkinlikler veya anında sorularla öğrenci anlayışını hızlı bir şekilde değerlendirin, ardından öğretinizi sonuçlara göre ayarlayın.

-Sınavlardan anketlere kadar, ihtiyaçlarınıza uygun her türlü etkinliği oluşturun. Soruları karıştırın, etkinliğinizi anonim olarak çalıştırın, anında geri bildirim sağlayın… size kalmış!

-Socrative quizler oluşturmak ve indirmek kolaydır. Kendinizinkini oluşturun ve bunları istediğiniz kadar kullanın. Gerçek zamanlı olarak otomatik olarak notlandırıldıklarından, not verme ödevlerini ve grubunuzun gereksinimlerini karşılamak için daha az zaman harcarsınız

-Socrative uygulamalar tüm büyük dijital cihazlarda ve platformlarda indirilebilir. Socrative’ı akıllı telefonlarda, tabletlerde, dizüstü bilgisayarlarda ve bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

-Socrative, tüm cihazlarda öğrencilerin kullanması için% 100 ücretsizdir.

-öğrencilerinizle etkileşime geçmek için daha fazla araçla Socrative PRO, eğitimi farklılaştırmanıza, katılımı artırmanıza ve biçimlendirici değerlendirme sihrini çalıştırmanıza yardımcı olur.

İnstagram Hesabımız
Bunu Paylaş

Bir yanıt yazın