mentimeter

Web 2.0 Araçları Eğitimi | Mentimeter

Nedir mentimeter ?

Web araçları eğitimi ile ilgili İlk etkinliğimiz ile başlıyoruz. “

Mentimeter-Ders Videosu

-Nerede olursanız olun etkileşimli sunumlar ve toplantılar oluşturun

-Canlı anketler, sınavlar, kelime bulutları, Sorular ve Cevaplar ve daha fazlasıyla uzak ekiplerden ve çevrimiçi öğrencilerden gerçek zamanlı girdi alın

-İnteraktif sunum platformumuz, sunumları hazırlamanızı, sunmanızı ve analiz etmenizi sağlayan özelliklerle güçlü ancak kullanımı kolaydır.

-Kullanımı kolay çevrimiçi düzenleyici ile etkileşimli sunumlar oluşturun. Eğlenceli ve ilgi çekici sunumlar oluşturmak için sunumunuza sorular, anketler, kısa testler, slaytlar, resimler, gifler ve daha fazlasını ekleyin.

-Kitleniz, akıllı telefonlarını sorulara cevap verebilecekleri sunuma bağlanmak için kullanır. Eğlenceli ve etkileşimli bir deneyim yaratmak için yanıtlarını gerçek zamanlı olarak görselleştirin.

-Mentimetre sunumunuz sona erdiğinde, daha fazla analiz için sonuçlarınızı paylaşın ve dışa aktarın ve hatta kitlenizin ilerlemesini ölçmek için zaman içindeki verileri karşılaştırın.

-“Kolayca bir soru sorabilirim ve bir ya da iki dakika içinde her katılımcıdan toplu cevaplar alabilirim.”

-Mentimetre ile sesinizi paylaşmanın kolay ve eğlenceli bir deneyimini yaşamak için kodu girin ve cevabınızı gönderin.

-“Mentimetre zihnimizin çalışma biçiminde yapılandırılmıştır, katılımı, bağlantıyı ve sunum yapan kişiyle iletişim kurma yeteneğini geliştirir”

-Mentimeter mobil uygulamasınıda web sayfası gibi kullanabilir direk kod numarasıyla uygulama üzerinden işlem yapabilirsiniz.

İnstagram Hesabımız
Bunu Paylaş

Bir yanıt yazın