Lingokids

Lingokids, çocukların İngilizce öğrenebilmesini amaçlayan bir mobil uygulamadır. App Store ve Google Play Store’dan edinebileceğiniz Lingokids, 2 yaş ve üzerindeki tüm çocuklarınız için eğlenceli İngilizce öğrenimi imkânı sunuyor. Çocuğunuzun mevcut İngilizce düzeyine göre belirlenen kullanım senaryoları ve eğlenceli grafiklere sahip animasyonlu arayüzü sayesinde, oldukça popüler ve eğlenceli görünüyor. Uygulamanın deneme sürümü ilk bir ay ücretsiz olup, sonrasında ücretli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Çocuğunuz için en temelden profesyonel ve eğlenceli bir başlangıç yapmak istiyorsanız, oldukça ideal.

Lingokids, Çocuklar için İngilizce”, çocuklara en elzem becerileri oyunlarla öğreten, İngilizce dilinde oynarkenöğren™ uygulamasıdır. 2-8 yaş arası çocuklara yönelik tasarlanan Lingokids çocuklara İngilizce’den fazlasını öğretiyor. Çocuğunuz 3000’den fazla İngilizce kelimeyi pratik yapabilirken, 60 civarı farklı konuyu da öğrenebiliyor! Alfabeyi (ABC) pratik yapıp, sesli kitaplar dinliyor ve İngilizce şarkı söylüyorlar.

Lingokids’de reklam bulunmaz ve çocuklar için %100 güvenlidir, çocuklarınızı uygulama ile oynamak üzere yalnız bırakabilirsiniz. Ama endişelenmeyin, bu öğrenme macerasında yalnız değiller! Onlara Kedi Lisa, Civciv Billy ve diğer şirin arkadaşları eşlik edecek. Dünya genelinde milyonlarca aile ve öğretmen, Lingokids’i eğlenceli bir öğrenme aracı olarak kullanmaktadır.

View this post on Instagram

"Lingokids"-Çocuklar için İngilizce Nisan Ayı Kodlama Etkinliklerimiz kapsamında günün etkinliği Lingokids . Lingokids, çocukların İngilizce öğrenebilmesini amaçlayan bir mobil uygulamadır. App Store ve Google Play Store’dan edinebileceğiniz Lingokids, 2 yaş ve üzerindeki tüm çocuklarınız için eğlenceli İngilizce öğrenimi imkânı sunuyor. . . Çocuğunuzun mevcut İngilizce düzeyine göre belirlenen kullanım senaryoları ve eğlenceli grafiklere sahip animasyonlu arayüzü sayesinde, oldukça popüler ve eğlenceli görünüyor. Uygulamanın deneme sürümü ilk bir ay ücretsiz olup, sonrasında ücretli bir şekilde kullanılabilmektedir. . . Çocuğunuz için en temelden profesyonel ve eğlenceli bir başlangıç yapmak istiyorsanız, oldukça ideal. . . Lingokids, Çocuklar için İngilizce”, çocuklara en elzem becerileri oyunlarla öğreten, İngilizce dilinde oynarkenöğren™ uygulamasıdır. 2-8 yaş arası çocuklara yönelik tasarlanan Lingokids çocuklara İngilizce’den fazlasını öğretiyor. Çocuğunuz 3000’den fazla İngilizce kelimeyi pratik yapabilirken, 60 civarı farklı konuyu da öğrenebiliyor! Alfabeyi (ABC) pratik yapıp, sesli kitaplar dinliyor ve İngilizce şarkı söylüyorlar. . . Detaylı açıklama ve tüm içerikler sayfamızda mevcuttur. . www.gencbeyinler.net #maker #robotics #informationtechnology #tasarım #photo #bilim #gencbeyinlernet #desing #kodlama #technology #teknoloji #üretim #yazılım #bilişim #science #code #youtube #gencbeyinlernet #bilişim #uzaktaneğitim #eba #kitap #gencbeyinlernet #uzaklaştıkçayakınlaşıyoruz #love #instagood #bestoftheday #picoftheday #picture #instagram #Lingokids #education @lingokids

A post shared by Genç Beyinler ® net (@gencbeyinlernet) on

İnstagram Sayfamız
Bunu Paylaş

Burak TURGUT

"Bilim, teknoloji, merak, belgesel, doğa ...

Şunlarda hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın