İncredibox

İncredibox

-Incredibox, Fransız şirketi So Far So Good tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir müzikal beatbox oyunu ve web sitesidir. Konsept basittir ve onları beatbox yapmak için farklı karakterlerde sürükle ve bırak ses simgelerinden oluşur.

-Neşeli bir beatbox ekibinin yardımıyla kendi müziğinizi oluşturmanıza izin veren bir müzik uygulamasıdır.
7 etkileyici atmosfer arasından müzik tarzınızı seçin ve mix’inizi yatırmaya, kaydetmeye ve paylaşmaya başlayın

-Parça oyunu, parça aracı, Incredibox her şeyden önce her yaştan insanla hızlı bir şekilde hit olmuş bir ses ve görsel deneyimdir. Dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncu şimdiden keyif aldı. Müzik, grafik, animasyon ve etkileşimin doğru karışımı Incredibox’u herkes için ideal hale getirir. Öğrenmeyi eğlenceli ve eğlenceli hale getirdiği için Incredibox şimdi tüm dünyadaki okullar tarafından kullanılıyor..

Detaylı Kullanımı
View this post on Instagram

İncredibox Nisan Ayı Kodlama Etkinliklerimiz kapsamında günün etkinliği eğlenceli müzik yapma uygulaması olan İncredibox . . -Incredibox, Fransız şirketi So Far So Good tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir müzikal beatbox oyunu ve web sitesidir. Konsept basittir ve onları beatbox yapmak için farklı karakterlerde sürükle ve bırak ses simgelerinden oluşur. -Neşeli bir beatbox ekibinin yardımıyla kendi müziğinizi oluşturmanıza izin veren bir müzik uygulamasıdır. 7 etkileyici atmosfer arasından müzik tarzınızı seçin ve mix’inizi yatırmaya, kaydetmeye ve paylaşmaya başlayın -Parça oyunu, parça aracı, Incredibox her şeyden önce her yaştan insanla hızlı bir şekilde hit olmuş bir ses ve görsel deneyimdir. Dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncu şimdiden keyif aldı. Müzik, grafik, animasyon ve etkileşimin doğru karışımı Incredibox’u herkes için ideal hale getirir. Öğrenmeyi eğlenceli ve eğlenceli hale getirdiği için Incredibox şimdi tüm dünyadaki okullar tarafından kullanılıyor.. . . "Detaylı açıklama ve tüm içerikler sayfamızda mevcuttur. . www.gencbeyinler.net #maker #robotics #informationtechnology #tasarım #photo #bilim #gencbeyinlernet #desing #kodlama #technology #teknoloji #üretim #yazılım #bilişim #science #code #youtube #gencbeyinlernet #bilişim #uzaktaneğitim #eba #kitap #gencbeyinlernet #uzaklaştıkçayakınlaşıyoruz #love #instagood #bestoftheday #picoftheday #picture #instagram #khanacademy #education #incredibox @incredibox.official

A post shared by Genç Beyinler ® net (@gencbeyinlernet) on

İnstagram Sayfamız
Bunu Paylaş

Burak TURGUT

"Bilim, teknoloji, merak, belgesel, doğa ...

Şunlarda hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın