Khan Academy TR

-Dünyanın en büyük ücretsiz online eğitim platformu olan Khan Academy’nin yeni Türkçe platformu tr.khanacademy.org adresinde ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine, 1+1’den diferansiyel denklemler, matematikten finansa, tıptan sanat tarihine binlerce ders videosu ve yüzbinlerce interaktif alıştırma sorusu sizleri bekliyor. Khan Academy Türkçe artık sizin bilgi seviyenizi tespit ediyor, sizi kendi seviyenize en uygun derslere yönlendiriyor ve seviyenizi ölçerek bir konuyu eksiksiz öğrenmenize yardımcı oluyor.

Khan Academy

-Khan Academy kişiselleştirilmiş eğitim anlayışıyla kendinize en uygun hızda ve tam öğrenmenizi sağlıyor. Tüm dünyada 100 milyon öğrenci ve 2 milyon öğretmen uzaktan eğitim için Khan Academy’yi kullanıyor.

-Tek Bir Şeyi Bilmelisin: #HerŞeyiÖğrenebilirsin

http://www.khanacademy.org.tr/ linkini kullanarak sayfaya erişmek mümkündür.

View this post on Instagram

Khan Academy . . -Dünyanın en büyük ücretsiz online eğitim platformu olan Khan Academy’nin yeni Türkçe platformu tr.khanacademy.org adresinde ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine, 1+1’den diferansiyel denklemler, matematikten finansa, tıptan sanat tarihine binlerce ders videosu ve yüzbinlerce interaktif alıştırma sorusu sizleri bekliyor. . -Khan Academy Türkçe artık sizin bilgi seviyenizi tespit ediyor, sizi kendi seviyenize en uygun derslere yönlendiriyor ve seviyenizi ölçerek bir konuyu eksiksiz öğrenmenize yardımcı oluyor. . -Khan Academy kişiselleştirilmiş eğitim anlayışıyla kendinize en uygun hızda ve tam öğrenmenizi sağlıyor. Tüm dünyada 100 milyon öğrenci ve 2 milyon öğretmen uzaktan eğitim için Khan Academy’yi kullanıyor. . -Tek Bir Şeyi Bilmelisin: #HerŞeyiÖğrenebilirsin . -Mobil Uygulamaları ve youtube kanalı mevcuttur. http://www.khanacademy.org.tr/ linkini kullanarak sayfaya erişmek mümkündür. . "Detaylı açıklama ve tynker ile ilgili tüm içerikler sayfamızda mevcuttur. . www.gencbeyinler.net . #maker #robotics #informationtechnology #tasarım #photo #bilim #gencbeyinlernet #desing #kodlama #technology #teknoloji #üretim #yazılım #bilişim #science #code #youtube #gencbeyinlernet #bilişim #uzaktaneğitim #eba #kitap #gencbeyinlernet #uzaklaştıkçayakınlaşıyoruz #love #instagood #bestoftheday #picoftheday #picture #instagram #khanacademy #education @khanacademyturkce @khanacademy @khan_academy_ . (Kurucusu olarak "Sal Khan" yerine yanlışlıkla Salman Khan ifadesini kullandım özür dilerim) ?

A post shared by Genç Beyinler ® net (@gencbeyinlernet) on

İnstagram Sayfamız
Bunu Paylaş

Burak TURGUT

"Bilim, teknoloji, merak, belgesel, doğa ...

Şunlarda hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın